מדריך FIVERR – איך להצליח עם פייבר, פתיחת חשבון בפייבר ועוד

fiverr_logo האתר FIVERR.COM הוא אתר בינלאומי,וחשוב לציין – סטארטאפ ישראלי,  אשר כל מי שנרשם אליו יכול להציע את שירותיו החל מ$5 במגוון תחומים ונושאים. FIVERR הוא שחקן ענק בתחום האינטרנט גם למי שמעוניין להרוויח כסף, וגם למי שמעוניין לקנות שירותים למיניהם לאתר שלו, לעסק שלו וכו…מלוגו לאתר או לכרטיס ביקורת, לייקים בפייסבוק וכו' עד להציע שירותים מטורפים ומגניבים בכל נושא שעולה לכם בראש – דוגמאות  בהמשך הסרטון. אל תיתנו לעניין ה$5 להרתיע אתכם כי אם תישארו עד סוף המאמר\הסרטון תוכלו להבין מה השחקנים הגדולים עושים בפייבר על מנת להרוויח יותר ואיך אפשר להגיע לשם. איך עושים יותר מ$5 לGIG? לחצו כאן קודם כל מה זה FIVERR GIGS? GIGS -ככה פייבר קוראים לכל הצעה בתוך האתר – הצעתם שירות כלשהוא? קניתם שירות כלשהוא? זה אומר שהצעתם או קניתם GIG כמה דוגמאות לדברים כלליים שאפשר להציע באתר ולא טכנולוגיים: נחפש בשורת חיפוש למעלה את המילה ISRAEL ובואו נראה מה יש לאנשים להציע: לחצו כאן
  1. אני אתפלל בכותל בשבילך
  2. אני אנטע עץ בשבילך בישראל
  3. אני אפזר פליירים עבורך באוניברסיטת תל אביב
Your message on: הקטגוריה הזאת גם מגניבה ומתאימה לכולם, אתם יכולים להציע לאנשים לכתוב מה שהם רוצים על משהו נראה כמה דוגמאות מעניינות:
  1. אני אכתוב את השם שלך או של האתר שלך על צלחת עם אוכל
  2. אני אצייר את הלוגו שלך או מה שתרצה על היד שלי
  3. אני אכתוב את המסר שלך על השפתיים שלי…הזוי..
יש לכם קול נעים ונחמד? הנה שירות שתוכלו להציע בפייבר: VOICE OVER – הקראת קטעי טקסט לסרטונים פרסומות או מה שיבקשו ממכם. הטריק הגדול פה הוא להציע בנוסף לאנגלית להקריא בעברית, כיום לא הרבה עושים את זה והביקוש עולה! ויש עוד המוןןןן נושאים, במידה ואתם לא בטוחים עדיין מה תוכלו להציע, הכי טוב זה פשוט להגיע מהמחשב (ולא מהמכשיר הסלולרי), לעבור על כל קטגוריה בתפריט ואז לראות מה הקטגוריה הזאת מכילה ולקבל רעיונות. fiverr

אז איך עושים יותר מ$5 לGIG בFIVERR?

הנה 2 דרכים זריזות להרוויח יותר מ$5 לשירות: ישנם יותר מ2 דרכים להרוויח בפייבר, אך המטרה היא שתתחילו לעבוד מעכשיו! קודם כל תצברו ניסיון וביקורות טובות בכרטיס האישי שלכם. לאחר שכבר צברתם ביקורות טובות ולקוחות מרוצים תוכלו להתחיל להיות יצרתיים ולראות מה אחרים עושים על מנת לשדרג את המוצרים שלכם. אבל בשלב הראשון תעשו את 2 השלבים הבאים:
  1. להציע חבילות מחיר שונות:
שימו לב שגם בתוך החבילה אפשר להרוויח עוד כסף על ידי מסירת המוצר מהר יותר(יום אחד זה עוד $5)
  1. להציע EXTRA
ישנם הרבה דברים להציע עליהם אקסטרה שירות כמו למשל קבלת המוצר יותר מהר או אפילו באותו היום, מתן שירות ייחודי שרק ניתן לקבל בעבור עוד $5-$100+ ועוד….תהיו יצרתיים! הנה דוגמא: fiverr_extras זהו עד כאן על FIVERR.com, בהצלחה!