להרוויח כסף בזמן שמזבזים כסף על קניות באינטרנט

קניות באינטרנט נהיו היום הסטנדרט של הרבה ישראלים, ואנשים מרחבי העולם כמובן, אשר קונים כל מה שהם צריכים דרך האינטרנט מאתרים למיניהם שמוכרים לכולנו כמו eBay, אליקספרס ועוד.

מעבר לכך, ישנם כמה שירותים שיכולים "להחזיר" לכם כסף על כך שתיכנסו דרכם ולאחר מכן תבצעו את אותן רכישות דרך הקישור שהם מספקים לכם לאותם אתרים( eBay, אליקספרס וכו..) וכך בעצם תקנו את אותו מוצר שתרצו בכל מקרה, אך תקלו X אחוזים מאותה חברה(CASHDO, CASHBACK ועוד שאפרט אליהם בהמשך המאמר).

* הבהרה: קנייה מאותו קישור אינו מעלה את מחיר המוצר! המחיר אותו דבר אם תיכנסו עם קישור או בלי, לפעמים יש אפילו עוד הנחה במידה ותיכנסו מאחת החברות(בגלל עסקאות שהם סוגרים עם אתרים וכו').

ובל נשכח את זה שאתם עוד מקבלים כסף בחזרה.

לחצו כאן למעבר לאתרים אשר מחזירים לכם כסף על כל קנייה

משלמים ומקבלים כסף בחזרה, איך זה עובד?

כל אתר בעולם יכול להציע את מודל שיווק השותפים שיעבוד באתר שלו, מה זה אומר?

תארו לכם אתר כמו אליאקספרס, על מנת שאנשים מכל העולם יחשפו לשירותים שלהם, למבצעים שלהם וכו' יש להם צורך להשקיע כמויות כסף אדירות(כל יום!!) במדיות שונות לדוגמא לשלם ליוטיוב, לשלם לגוגל לשלם לפייסבוק ולקוות שאותה השקעה ענקית בפרסום תעבוד ותניב להם החזר על ההשקעה.

מודל שיווק השותפים עובד אחרת, אותו אתר, לדוגמא אליקספרס, מציע לכל אדם שרוצה להיות שותף להציע את המוצרים שלהם איפה שהוא רוצה, ביוטיוב האישי שלו, בפייסבוק האישי שלו באינסטגרם ועוד, ובמידה ומתבצעת מכירה מאותו אדם ששלח קונה לאליאקספרס אז אליאקספרס תשלם לאותו אדם X אחוז מהמכירה, ובמידה ולא מתבצעת מכירה בכלל אז לא.

פתאום יש להם המון "סוכנים" שמפיצים את האתר שלהם ואת המוצרים לכל עבר וכך מפרסמים את האתר בחינם ואליקספרס משלם להם רק מהרווחים. WIN-WIN.

דוגמא זריזה נוספת היא כל דפי הפייסבוק של המוצרים מאליקספרס וeBay שמראים לכם מוצרים שווים וזולים(לדוגמא), בתקווה שתלחצו על הקישור ותקנו באתר והם יתוגמלו, אין להם הוצאות על אחזקת סחורה או אתר אלא רק לפרסם קישורים מכל מיני אתרים באינטרנט על ידי הרשמה לתוכנית השותפים שלהם.

זה היה שיווק שותפים על רגל אחת, למידע נוסף
על שיווק שותפים ומידע איך להרוויח כסף בשיווק שותפים לחצו כאן

אתרים לקבלת החזר על קניות באינטרנט

ישנם כמה אתרים בארץ ובעולם שתוכלו להירשם לשירות שלהם, והם ידאגו לכך שתקבלו החזר כספי על כך שקניתם אונליין דרך הקישור שלהם(כמו שהסברתי למעלה)

מה שטוב באתרים אלו שהם חוסכים לכם את הטרחה, ואת הלפעמים חוסר יכולת, ליצור החזר כספי בעצמכם מול אתרי הקצה(אליקספרס eBay וכו'..), ונותנים לכם קישורים למגוון עצום של אתרים שאתם בין כו וכו' קונים בהם בארץ ובעולם.

cashdo

אתר ישראלי שדרכו תוכלו להיכנס למגוון חנויות כמו booking.com, asos, Aliexpress, ואפילו לאתרים ישראליים שדרכם קונים מוצרי אלקטוניקה(LASTPRICE), מוצרי מחשב (IVORY), מוצרי בריאות וטבע (iHerb) ועוד…

אתר לקבלת החזר כספי על קניות אונליין באינטרנט

להרשמה לאתר CASHDO לחצו כאן

cashback

 

אתר ישראלי נוסף ומוכר שעושה בדיוק אותו דבר, ומציע החזר כספי במידה ותיכנסו לחנויות דרך הקישור שלהם.

להרשמה לאתר CASHBACK  לחצו כאן